Çelik nakliyat 2005 yılında Mersin’de kurulmuş daha sonra faaliyetlerini kurulmuş olan parça parsiyel Taşımacılığı, yük Taşımacılığı, ofis taşımacılığı, ev taşımacılığı, fabrika taşımacılığı, şehir içi taşımacılık, şehirlerarası Nakliyat, vinç ve forklift hizmeti veren bir nakliyat firmasıdır. Önceki yıllarda yapılan işlerin vermiş olduğu deneyimin yanı sıra müşterilerin duyduğu güven ile de nakliye ve taşımacılık hizmetlerinizde tüm vatandaşlara ve firmalara hizmet sunmaktayız.

 

2005 yılından bu yana, yılların tecrübesi ve nakliyat sektörünün lider kuruluşu olmayı başaran Çelik  Nakliyat, hizmet çeşitliliği, geniş araç filosu, kalite anlayışı ve sunulan nakliye hizmeti sonrası hizmetleri ile Türkiye’nin saygın markaları arasında yer alarak sektöre katma değer sağlamaya ve yeni açılımlar yaratmaya devam etmektedir.

 

Tüketici odaklı yaklaşımı ile sektörün ihtiyaç ve beklentilerini her noktada ürünlerine ve hizmetlerine en iyi şekilde yansıtan Uğur Nakliyat, evden eve nakliyat konusunda yeni eğilim ve trendleri öngörerek tüm taşıma ve hizmet süreçlerini sürekli geliştiriyor.

 

2018 yılından itibaren İstanbul Beylikdüzü’nde bulunan ofisinden tüm operasyonlarını yöneten Çelik Nakliyat, tüm hizmetlerine aynı kararlılıkla devam etmektedir. Sizde taşımacılık ve depolama hizmetlerimiz için bizimle hemen iletişime geçin, fiyat teklifi alın.